Skip to content
HAKKIMIZDA

Yenilikçi ve dinamik bir yaklaşımla firmanızı zirveye taşıyoruz

Henüz genç bir yazılım firması olmakla birlikte; müşterileri ve iş ortaklarıyla uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedefleyen Novitas Yazılım Çözümleri Ltd. Şti; aynı zamanda bir Teknopark işletmesi olarak, yürütmekte olduğu Kosgeb/TÜBİTAK projeleri ile yenilikçi, hızlı büyüme gösteren, StartUp organizasyon türünü benimser.

Novitas,’ın öncelikleri arasında; özgün projeler geliştirmek, müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ve tüm iş sürecini anlatmak, tüketicilerin sorunları ve pazar ihtiyaçları karşısında kayıtsız kalmamak yer alır.

0 +
Tamamlanmış Proje
0
Olumlu Geribildirim
0 %
Müşteri Memnuniyeti

Biz Kimiz?

Novitas Yazılım’ın kurucusu Oğuz Karaman, 27 Nisan 1991 yılında Almanya’nın Villingen-Schwenningen şehrinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini burada tamamlayan Karaman, akademik hayatında gösterdiği yüksek dereceli başarılarının yanı sıra; spor alanlarında da kendine kattığı sayısız zaferler ile eğitim hayatını taçlandırdı.

2006 yılının Haziran ayında Almanya’dan Türkiye’ye göç eden Oğuz Karaman; Ankara’da Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi’ne başlayarak Türkiye macerasına start verdi. Lise hayatında da futboldan kopamayan Karaman, Türkiye futsal milli takıma seçilmesine rağmen; akademik eğitimine gösterdiği önemden dolayı bu teklifi geri çevirerek okul hayatına ağırlık vermiştir. Henüz lise dönemlerinde dahil olduğu onlarca dernek ve federasyonda gönüllü hizmetlerde bulunarak sektöre genç yaşta atılmış ve 2010 yılında TOBB ETÜ Endüstri Mühendisliği bölümünde başladığı üniversite hayatına, 2011’de Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde devam etmiştir.

2015 yılında başladığı genç müsiad Ankara yönetim kurulu üyesi ve yürütme kurulu üyeliği pozisyonunda ise iki yıl boyunca başarılı icraatlar sergileyerek devam etmiştir. 2018 yılında Novitas Yazılım Çözümleri Ltd. Şti şirketinin kurucularından olan Oğuz Karaman, Kosgeb ve TÜBİTAK destekleri alarak Ar-Ge inovasyon alanında başarılı işlere imza atmıştır. 2019 yılının ilk çeyreğinde ise #MirketMedia markası altında ajans hizmeti vermeye başlayan Karaman, bu alandaki tüm bilgi ve becerilerini müşterilerine sunmaktadır.

Novitas Yazılım Çözümleri Ltd. Şti. Şirketinde yönetici pozisyonunda olan Oğuz Karaman ve ekibi #Akıllı Şehirler alanında öncü şirketler sıralamasında yerini almaktadır.

StartUp’lara olan ilgisinden ötürü StartUp projelerini dinleyen ve takip eden Oğuz Karaman’ın bir çok StartUp yatırımları bulunmaktadır.

Bununla birlikte; heyecan verici ve dinamik StartUp fikirleriniz için: oguz@novitaspremium.com mail adresine e-posta göndererek hızlıca aksiyon alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Bilgi teknolojileri ve tasarım alanında uzmanlaşmış, imkansızı zorlayan genç ve dinamik kadromuz ile başta Türkiye olmak üzere; dünya pazarında saygın bir yazılım firması olabilmektir.

Misyonumuz

Novitas Yazılım Çözümleri Ltd. Şti olarak misyonumuz; her yeni günde müşteri ağını genişletirken, etkin çözümler sunarak pazardaki bilişim ihtiyacını karşılamaktır. En yapıcı arzumuz; yenilikçi ve dinamik bir yazılım firması olarak, fantastik ürünler ve projeler eşliğinde son teknoloji ile harmanlanmış  güçlü bir yazılım şirketi çizgisinde çalışma hayatını sürdürmektir.

TESTIMONIALS

Our customer always happy with our services

testimonial-2.png
Edward Jackson — “Dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua vero”
— Director of CyberTech
testimonial-1.png
Emily Hudson — “Dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua vero”
— CEO of TechArt
testimonial-3.png
Jhon Doe — “Dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua vero”
— CTO of ArtTech
testimonial-1.png
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.sed diam voluptua vero”
—Founder & CEO
testimonial-2.png
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.sed diam voluptua vero”
— CTO of ArtTech
testimonial-3.png
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.sed diam voluptua vero”
—Founder & CEO

Yeni Projenizde
Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Whatsapp
Bize Ulaşın